KLIKNI NA RAZGLED NEKRETNINE PUTEM VIRTUALNE ŠETNJE!
POGLEDAJ VIDEO NEKRETNINE!
Prodajemo prostran i suncem okupan trosoban stan, u naravi penthouse, a koji se nalazi na 5. katu višestambene zgrade s liftom, na Ravnicama, prekoputa parka Maksimir.
Stan se prostire na 95 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i blagovaonice, natkrivenog balkona, kuhinje, nenatkrivene terase, ostave / vešeraja, kupaonice s WC-om. Orijentacija stana je pretežito na istok i zapad, te jednim manjim dijelom na sjever. Stan s obje strane gleda na prekrasno zelenilo. Stanu pripada i vlastito spremište u prizemlju zgrade, kao i mogućnost korištenja zajedničkog spremišta u prizemlju, a koje se međuostalim koristi i kao biciklarnik. Mogućnost besplatnog parkinga na više zajedničkih parkinga oko zgrade.
Zgrada je armirano/betonska s novijim krovom, liftom i uvedenim etažnim plinskim centralnim grijanjem na nove, kondenzacijske bojlere. Nakon potresa dobila je zelenu naljepnicu, a sljedeća je na redu termo fasada prije iduće zime.
Stan je održavan, u vrlo dobrom stanju, te useljiv uz minimalne zahvate kupca. Kompletna adaptacija stana s izmjenjenim instalacijama, podnim oblogama, te vanjskom i unutarnjom stolarijom bila je 2013. godine. Grijanje je plinsko etažno centralno na kondenzacijski bojler (nova instalacija plina rađena je prije 10-ak godina). Balkon je natkriven, dok je terasa nenatkrivena. Vanjska stolarija je PVC s troslojnim staklom za maksimalnu toplinsku i zvučnu izolaciju. Do iduće zime bit će gotova i nova termo fasada (trenutačno je u izradi projektna dokumentacija).
Vrhunska lokacija, prekoputa parka Maksimir, te na par minuta hoda od javnog prijevoza (tramvaja na Maksimirskoj i okretištu Borongaj, autobusa na okretištu Borongaj i ulici Svetice, vlaka na stanici Maksimir), te svih relevantnih sadržaja poput tri dječja vrtića, osnovne škole s dječjim igralištima za košarku, nogomet, tenis, Ekonomskog, Šumarskog i Agronomskog fakulteta, ostalih privatnih učilišta na Kennedyjevom trgu, stadiona Maksimir, Doma zdravlja, ljekarne, SPAR-a, Kauflanda, pošte, Leggiera, Vivas bara, odličnih kvartovskih restorana i kafića, kemijske čistionice, dječje igraonice, knjižnice, parka za pse. Kvart doslovce ima sve što je jednoj obitelji potrebno za ugodan i komforan život, bez da moraju napuštati kvart.
Etažno vlasništvo, moguća kupnja stambenim kreditom banke!
KLIKNI NA RAZGLED NEKRETNINE PUTEM VIRTUALNE ŠETNJE!
POGLEDAJ VIDEO NEKRETNINE!
Molimo zvati u radno vrijeme: ponedjeljak - petak 9:00 - 18:00h