1/10
map icon

Terreno urbanizable en Venta

DubrovnikBosanka
€ 1.960.000
4.900 m²

Nota

Anuncio actualizado el 19/04/2025
Descripción

referencia: I27275

Građevinsko zemljište s pogledom na more i Dubrovnik, blizu povijesne jezgre grada

Na samo 4 km od Dubrovnika, u naselju Bosanka, smjestila se građevinska parcela ukupne površine 4.900 m². Parcela se nalazi u mješovitoj M1 zoni, pogodnoj za izgradnju stambenih ili poslovnih objekata. Njen gotovo pravilni oblik i blagi nagib omogućuju neometan pogled na more i povijesni Dubrovnik, što pruža dodatnu vrijednost svakom budućem projektu.

Prema urbanističkim pravilima, na parceli je moguće graditi niske građevine s maksimalnom etažnošću podrum + prizemlje + prvi kat + potkrovlje. Svaka zgrada može sadržavati do tri funkcionalne cjeline (npr. tri stana ili dva stana i poslovni prostor). Parcelacija zemljišta omogućila bi formiranje između 8 i 10 građevinskih čestica, od kojih bi svaka mogla podržavati zasebnu zgradu, što čini ovu nekretninu idealnom za razvoj ekskluzivnog kompleksa stambenih ili stambeno-poslovnih objekata.

Pristup zemljištu osiguran je s dvije strane – sjeverne i južne, dok su priključci za struju i vodu već dostupni na lokaciji. Ovakva infrastruktura značajno olakšava početak gradnje i smanjuje troškove za buduće vlasnike.

Lokacija nudi savršen spoj mira i privatnosti, a ujedno je blizu svih ključnih sadržaja. Povijesna jezgra Dubrovnika, sa svojim znamenitim Stradunom, udaljena je svega 9 minuta vožnje. Obližnje plaže pozivaju na opuštanje, dok je međunarodni aerodrom lako dostupan, na svega 20 minuta vožnje.

Zahvaljujući atraktivnom položaju i infrastrukturnim prednostima, ova nekretnina idealna je za razne vrste projekata – od luksuznih stambenih kompleksa do turističkih objekata. Blizina Dubrovnika i njegova globalna prepoznatljivost pružaju neosporan potencijal za investitore koji žele graditi na jednoj od najtraženijih lokacija na obali.

Ovo zemljište nudi jedinstvenu priliku za stvaranje projekta s vrhunskim pogledom na more i Dubrovnik, spajajući prirodne ljepote i praktične mogućnosti gradnje u jednom od najpoželjnijih dijelova obale.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
4.900 m²
Acceso a la vía/servidumbre de paso
Por carretera
Información del precio
Precio
€ 1.960.000
Precio del m²
400 €/m²
New
Descubre otros ángulos del inmueble
+7 fotos
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O