1/16
map icon

Casa unifamiliar 300 m², Labin

Labin
€ 580.000
4 habitaciones
300 m²
3+ baños

Nota

Anuncio actualizado el 17/04/2025
Descripción

referencia: EK-329103

Labin se nalazi na jugoistoku Istre smjestio se na brežuljku iznad Rabca – prva luka, udaljena je 5 km. Mjesto koje svoje korijene vuče iz ranog srednjeg vijeka sastoji se od dva dijela, starog grada na uzvisini i novog naselja Podlabina, pa je šetnja ulicama nalik na posjet muzeju. S vrha starog grada pruža se pogled na Rabac, Kvarner, Gorski kotar i Velebit, a obližnja zelena uvala Prklog zbog svoje je ljepote proglašena zaštićenim krajolikom.

Upravo ovdje, nudimo Vam prekrasno imanje na osami okruženo zelenim površinama. Samostojeća vila, rustikalnog uređenja proteže se na 300m2 stambenog prostora, na dvije etaže te se sastoji od četiri spavaće sobe, tri kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te još jedne kuhinje sa kaminom.

Druga manja kuća se sastoji od kuhinje i blagovaonice s kaminom, spremištem, garažom i kupaonicom.

Garaža, roštilj, prostor za druženje, konoba, vinski podrum i čarobne zelene površine dio su imanja koje se proteže na 21000m2. Dio je poljoprivredni i dio je građevinski.

Za više informacija o ovoj nekretnini na raspolaganju Vam stoji Viktoria 0953990004.
Características
Tipología
Casa unifamiliar
Contrato
Venta
Superficie
300 m²
Habitaciones
4
Dormitorios
4
Baños
3+
Garaje, plazas de aparcamiento
1 en garaje privado
Información del precio
Precio
€ 580.000
Precio del m²
1.933 €/m²
New
Eficiencia energética
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+13 fotos
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O