1/22
map icon

Casa unifamiliar 310 m², nueva, Privlaka

Privlaka
€ 1.200.000
5 habitaciones
310 m²
3+ baños
No Ascensor
Balcón
Amueblado
Trastero

Nota

Anuncio actualizado el 26/04/2025
Descripción

referencia: H573

Vila s bazenom, 290 m od mora, pogled na more, namještena, Privlaka

Prodaje se luksuzna vila s bazenom u Privlaci, u predjelu Sabunika. Od mora je udaljena svega 290 m. Kuća ima jednu stambenu jedinicu i kompletno opremanje i namještaj su uključeni u cijenu.Kuću čine prizemlje i prvi kat. Prizemlje čine predsoblje, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, spavaća soba, kupaonica, gospodarska soba i ostava. Iz dnevnog boravka se izlazi na veliku terasu gdje se nalazi bazen. Na prvom katu se nalaze tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom i terasom.Površina kuće iznosi 310 m2. Zemljište na kojem je izgrađena ima 862 m2. U dvorištu su 4 parkirališna mjesta. Bazen u sklopu kojeg je i Jazuzzi je dimenzija 10×4 m.Centar mjesta udaljen je 2,5 km.

Oprema

Kompletan namještaj i oprema kuće s aparatima uključeni su u cijenu. Radi se o kvalitetnom namještaju od punog drva.Gradnja ciglenim termo blokom. Termoizolacija fasade 10 cm stiropor. Keramičke pločice 1. klase. PVC prozori s troslojnim staklom, komarnicima i roletama.Podno grijanje preko dizalica topline kroz cijelu kuću. Klima uređaj u svakoj prostoriji, također putem dizalica topline. Na krovu su solarni paneli koji služe za proizvodnju tople vode te grijanje kuće. Krov kuće je izveden ravno s tpo folijom od 2 mm na koju se daje garancija od 10 godina. Prizemno dio fasade ventilirana fasada s aluminijskim panelima u boji drva. Pokraj bazena je vanjski tuš. Bazen s grijanjem. Na parkiralištu se nalazi punionica za električni automobil. Ulazna vrata su Schuco, osim što su protuprovalna i protupožarna, ona su i sigurnosna, otvraju se na otisak prsta i na tipkuvnicu. Sobna vrata od punog drva.Očekuju se energetski certifikat A/A+.

Lokacija nekretnine

Sabunike su malo turističko mjesto idealno za pravi, opuštajući obiteljski odmor. Sabunike su se smjestile pokraj kraljevskog grada Nina i sjeverno od turističkog i ribarskog mjesta Privlake. Iz Sabunika se pruža bajkovit pogled na more, Velebit i grad Nin. Posebno treba istaknuti prekrasne i brojne pješčane plaže s brojnim dodatnim sadržajima.

Ostale informacije

Ukoliko ste ovu nekretninu vidjeli negdje drugdje po nižoj cijeni, ista cijena vrijedi i kod nas!

https://www.emporia-nekretnine.com/property/kuca-h573-privlaka-sabunike/
Características
Tipología
Casa unifamiliar | Inmueble de lujo
Contrato
Venta
Ascensor
No
Superficie
310 m²
Habitaciones
5
Dormitorios
4
Cocina
Cocina independiente
Baños
3+
Amueblado
Balcón
Garaje, plazas de aparcamiento
1 en aparcamiento/garaje público
Aire acondicionado
Individual, frío/calor
Otras características
  • Carpintería exterior de doble vidrio/PVC
  • Puerta blindada
  • Piscina
Información del precio
Precio
€ 1.200.000
Precio del m²
3.871 €/m²
New
Eficiencia energética
  • Año de construcción

    2023
  • Estado

    Nuevo / En construcción
  • Aire acondicionado

    Individual, frío/calor
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+19 fotos
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O