1/25
map icon

Bilocale nuovo, Novaglia

Novaglia
€ 360.000
2 locali
100 m²
2 bagni

Nota

Annuncio aggiornato il 17/04/2025
Descrizione

riferimento: Z-935

APARTMAN SA VRTOM, OTOK PAG, NOVALJA, MODERNA NOVOGRADNJA, BLIZINA PLAŽE
Prodaje se moderna URBANA ZGRADA SA 5 APARTMANA na atraktivnoj lokaciji u novom elitnom naselju pored luksuznih villa u mjestu Novalja (otok Pag). Nalazi se na prestižnoj lokaciji samo 150 m od mora i popularne plaže „Babe“. Do centra Novalje i poznatih restorana dolazite pješice šetnicom uz more za cca 20 min. Udaljenost od trgovine,pekare i kafića je 200m. Sa terase apartmana se pruža panoramski pogled na more. Vrhunska gradnja i luksuzno uređenje čine naše apartmane savršenom investicijom i mjestom za odmor.

OPIS APARTMANA:
APARTMAN S2: se nalazi u prizemlju zgrade i sastoji se od STAMBENOG DIJELA površine 69,88m2 (hodnik, spavaća soba 1, spavaća soba 2, kupaona 1, kupaona 2, dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica), TE VANJSKOG DIJELA terasa natkrivena-26,01m2, loggia–3,46m2, dvorište – 76,10m2, parking br.1–14,85m2, parking br.2 –13,75m2.
UKUPNE BRUTO POVRŠINE = 204,05m2
UKUPNE NETO POVRŠINE = 99,43m2
CIJENA: 360.000,00 €

Pri gradnji su poštovani najviši standardi kvalitete građenja, ugrađeni su vrhunski materijali, te je posvećena velika pažnja detaljima kao što su:
*VRTOVI: intimna rasvjeta, mediteransko bilje, izvod struje i vode za vanjsku kuhinju, zidovi obloženi mediteranskim kamenom, aluminijska(nehrđajuća) ograda
*TERASE: velika prostrana terasa, natkrivena terasa, slavina(za pranje terase), hidroizolacija SIKA, struja-utičnice, intimna rasvjeta ugrađena u ogradu terase, veliki format keramike
*HLAĐENJE/GRIJANJE: klima sa inverterom(mogućnost grijanja i hlađenja prostora), svaka spavaća soba i boravak posjeduju klima uređaj (TRIAL sustav klima), vanjska jedinica se ne nalazi na terasi(izolacija od buke i vibracija)
*STOLARIJA: kvalitetni pvc(Veka), aluminijske rolete sa elektromotorima – električno podizanje na prekidač, velike staklene stijene širine 3m(XXL format)
*SATELIT / TV: svaka soba posjeduje SAT/TV izvod, kao i boravak na dva suprotna zida(mogučnost izbora)
*PODOVI: kvalitetna keramika veliki format, parket, stubište u elegantnom jednobojnom kamenu
*ULAZNA VRATA: Protuprovalna, protupožarna, protudimnima i protubucna ulazna vrata, ugrađeni futerštokovi u boji vrata, unutarnje lajsne u boji vrata, okvir vrata plastificiran u boju panela vrata
*SOBNA VRATA: kvalitetna bijela lakirana vrata sa urezanim modernim crtama, sakriveni panti, magnetska brava
*ZIDOVI: AB konstrukcija, unutarnji prezidi od cigle i žbuke, visoki stropovi
*KUPAONE: podno grijanje, kvalitetna keramika 120X40, walk in stakleni tuševi, nadžbukne mješalice i gljiva tuševa, električni bojler, priprema za električni kupaonski radijator, rolete na električno podizanje, nadgradni umivaonik i slavina, SIKA hidroizolacija, GEBERIT vodokotilići
*FASADA: stiropor 10 cm
*PORTAFONI: portafoni u svakom stanu
*STUBIŠTE: moderna ograda, led rasvjeta,elegantan podni kamen
*PARKING: svakom stanu pripadaju 2 parkirna mjesta, opločnici velikog formata, zidna rasvjeta

USELJIVO ODMAH !!
Energetski certifikat razreda A.
Mogućnost financiranja preko svih banaka!

Sve dodatne informacije na upit.

Za više informacija:

ANTE
Tel: +385 91 2132922
Email: obzor.nekretnine@gmail.com

Ante Zurak
Tel: +385 98 9218311
Email: obzor.nekretnine@gmail.com

ID NEKRETNINE: Z-935
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Superficie
100 m²
Locali
2
Camere da letto
2
Bagni
2
Box, posti auto
1 in parcheggio/garage comune
Climatizzazione
Autonomo, freddo/caldo
Altre caratteristiche
  • Porta blindata
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 360.000
Prezzo al m²
3.600 €/m²
New
Efficienza energetica

Consumo di energia

A

Scopri ogni angolo dell'immobile
+22 foto
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure