1/6
map icon

Quadrilocale nuovo, primo piano, San Cassiano

San Cassiano
€ 1.150.000
4 locali
150 m²
3 bagni
Piano 1
Ascensore
Balcone

Nota

Annuncio aggiornato il 23/04/2025
Descrizione

riferimento: A1441

Luksuzni stan na 1. katu s bazenom, 1. red do mora u Sukošanu

Prodaje se luksuzni stan na 1. katu moderne stambene zgrade na top lokaciji – 1. red do mora u Sukošanu. Iz stana se pruža odličan pogled na more.Radi se o stanu na 1. katu zgrade. Raspored prostorija čine hodnik, wc, spavaća soba, dvije spavaće sobe s kupaonicama, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, natkrivena terasa te još jedna natkrivena terasa na kojoj je bazen površine 30,10 m2. Ukupna neto površina opisanih prostorija iznosi 144,03 m2.Osim toga, stanu pripadaju dva vanjska parkirališna mjesta.Ukupna neto korisna površina stana s pripacima iznosi 149,53 m2.Zgrada je u izgradnji, dovršetak je predviđen za 2026. godinu.Udaljenost ove nekretnine od centra mjesta iznosi 150 m.

Oprema

Zgrada će imati lift.Gradnja zgrade vrši se betonskim zidom. Termoizolacija fasade je stiropor debljine 10 cm.Podne obloge su pločice. Prozori su aluminijski s troslojnim staklom, električnim roletama i komarnicima. Stan će biti opremljen podnim električnim grijanjem u cijelom stanu. Osim toga, u dnevnom boravku i u spavaćim sobama će biti postavljeni klima uređaji. Nadalje, ulazna vrata stana će biti protuprovalna i protupožarna.Zgrada će biti spojena na kompletnu infrastrukturu.Za ovu nekretninu očekuje se energetski certifikat A.

Lokacija nekretnine

Sukošan je turističko mjesto smješteno u prostranom zaljevu Zlatna luka. Od grada Zadra Sukošan je udaljen samo 7 km. Sjedište je općine Sukošan, kojoj pripadaju i mjesta Debeljak, Glavica i Gorica. Samo mjesto broji oko 3000 stanovnika. Zahvaljujući najvećoj marini na Jadranu, D-Marin marina Dalmacija, pravi je raj za nautičare. Brojni luksuzno uređeni apartmani, pansioni i hoteli, a i brojni kampovi smješteni u neposrednoj blizini mora čine Sukošan omiljenim odredištem domaćih i stranih turista.

Ostale informacije

Ukoliko ste ovu nekretninu vidjeli negdje drugdje po nižoj cijeni, ista cijena vrijedi i kod nas!

https://www.emporia-nekretnine.com/property/apartman-a1441-sukosan/
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Piano
1
Ascensore
Superficie
150 m²
Locali
4
Camere da letto
3
Cucina
Cucina abitabile
Bagni
3
Arredato
No
Balcone
Box, posti auto
1 in parcheggio/garage comune
Climatizzazione
Autonomo, freddo/caldo
Altre caratteristiche
  • Porta blindata
  • Piscina
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 1.150.000
Prezzo al m²
7.667 €/m²
New
Efficienza energetica

Consumo di energia

A

Scopri ogni angolo dell'immobile
+3 foto
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure