Prodaju se apartmani u prizemlju nove zgrade u Povljani na otoku Pagu. Objekt je smješten u mirnijem dijelu mjesta a svega 500 m od pješčane plaže. U neposrednoj blizini samog centra naselja te svih sadržaja potrebnih za ugodan i miran boravak. Zgrada se sastoji od prizemlja i dva kata sa ukupno šest stambenih jedinica.
Apartmani se sastoje od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave, dnevnog boravka s kuhinjom te prostrane natkrivene terase. Pripadaju im svakom po jedno parkirno mjesto te dio vrta.
S1 - površina 77,74 m2 - cijena: 233.229,00 EUR
S2 - površina 68,63 m2 - cijena: 205.890,00 EUR
Vrhunska novogradnja:- prilikom gradnje koriste se samo najkvalitetniji materijali, osnovni konstruktivni sistem građevine je armiranobetonski a zidovi su od Porotherm profi cigle- podovi obloženi prvoklasnim keramičkim podlogama- klima uređaj za grijanje i hlađenje u svakoj spavaćoj sobi i dnevnom boravku te podno grijanje u dnevnom boravku i kupaonici- PVC ISO stolarija sa ugrađenim komarnicima te roletama na elektro pogon- ograde terase su kombinacije pune i staklene ograde- protuprovalna i protupožarna ulazna vrata- videoportafon, SAT TV- parkirno mjesto s pripremom instalacije za punjenje el. automobilaObjekt je u izgradnji, planirani završetak radova je 12/2024